1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licencia)

1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licencia)

1 obchod
Značka:

Microsoft

Recenzie:

Recenzie a testy 1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licencia) nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Klientské licencie pre server (CAL) 1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licencia): Operačný systém Windows Server 2019 vo verzii Standard je určený pre malé a stredné spoločnosti vyžadujúce pokročilé funkcie pre pobočky či nástroje... Viac o produkte

11,90 €

Informácie o produkte

1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licencia)

Klientské licencie pre server (CAL) 1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP DEVICE CAL EDU (elektronická licencia): Operačný systém Windows Server 2019 vo verzii Standard je určený pre malé a stredné spoločnosti vyžadujúce pokročilé funkcie pre pobočky či nástroje na virtualizáciu. Windows Server 2019 predstavuje novú platformu prenášajúcu cloudové schopnosti priamo do vášho dátového centra, vďaka čomu bude vaša konkurencieschopnosť oveľa vyššia. Nová verzia operačného systému pokročila aj v oblasti bezpečnosti, aplikačnej platformy, rýchlosti a agility. Kľúčové vlastnosti Windows Server 2019Hybridné schopnosti s AzurePokročilé viacvrstvové zabezpečenieRýchlejšia inovácia aplikáciíMimoriadna hyperkonvergentná infraštruktúraCentrum pre správu v systéme Windows 10Elektronická licencia určená pre školy Elektronická licencia Microsoft Windows Server 2019 Std Core Edit OLP DEVICE CAL pre školyZakúpením tohto produktu obdržíte prístupovú licenciu na použitie v školstve. Vďaka tejto elektronickej licencii získate možnosť prístupu zariadenia k príslušnému serverovému softvéru. Na prevádzkovanie serveru budete potrebovať vlastné Server licencie a príslušný počet prístupových licencií CAL podľa počtu zariadení.CAL pre zariadenia – 1 zariadenie, neobmedzený počet používateľov. Táto licencia je optimálnym riešením pre spoločnosti, ktoré potrebujú zdieľať zariadenie napr. na smenách.Multilicencia OLP (Open Licencia) – minimálne množstvo pri prvom nákupe je 5 kusov. Od tohto nákupu platí zmluva 2 roky a zákazník môže nakupovať v OLP programe licencie k akémukoľvek produktu (ak sú dostupné v OLP) po 1 ks, ale musí uvádzať autorizačné číslo. Platnosť samotných licencií je trvalá.

Reklama