1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP USER CAL (elektronická licencia)

1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP USER CAL (elektronická licencia)

1 obchod
Značka:

Microsoft

Recenzie:

Recenzie a testy 1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP USER CAL (elektronická licencia) nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Klientské licencie pre server (CAL) 1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP USER CAL (elektronická licencia): Operačný systém Windows Server 2019 vo verzii Standard je určený pre malé a stredné spoločnosti vyžadujúce pokročilé funkcie pre pobočky či nástroje na... Viac o produkte

58,90 €

Informácie o produkte

1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP USER CAL (elektronická licencia)

Klientské licencie pre server (CAL) 1 klient pre Microsoft Windows Server 2019 StD Core Edit OLP USER CAL (elektronická licencia): Operačný systém Windows Server 2019 vo verzii Standard je určený pre malé a stredné spoločnosti vyžadujúce pokročilé funkcie pre pobočky či nástroje na virtualizáciu. Windows Server 2019 predstavuje novú platformu prenášajúcu cloudové schopnosti priamo do vášho dátového centra, vďaka čomu bude vaša konkurencieschopnosť oveľa vyššia. Nová verzia operačného systému pokročila aj v oblasti bezpečnosti, aplikačnej platformy, rýchlosti a agility. Kľúčové vlastnosti Windows Server 2019Hybridné schopnosti s AzurePokročilé viacvrstvové zabezpečenieRýchlejšie inovácie aplikáciíMimoriadna hyperkonvergentná infraštruktúraCentrum pre správu v systéme Windows 10 Elektronická licencia Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP USER CALZakúpením tohto produktu obdržíte prístupovú licenciu na komerčné použitie. Vďaka tejto elektronickej licencii získate možnosť prístupu používateľa k príslušnému serverovému softvéru. Na prevádzkovanie serveru budete potrebovať vlastné Server licencie a príslušný počet prístupových licencií CAL podľa počtu používateľov.Požívateľský CAL – 1 používateľ, neobmedzený počet zariadení. Táto licencia je teda optimálna pre spoločnosti, ktoré potrebujú pristupovať k firemným zdrojom z rôznych zariadení.Multilicencia OLP (Open Licence) – minimálne množstvo pri prvom nákupe je 5 kusov. Od tohto nákupu platí zmluva 2 roky a zákazník môže nakupovať v OLP programe licencie k akémukoľvek produktu (ak sú dostupné v OLP) po 1 ks, ale musí uvádzať autorizačné číslo. Platnosť samotných licencií je trvalá.

Reklama