1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick

1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick

1 obchod
Značka:

Microsoft

Recenzie:

Recenzie a testy 1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Klientské licencie pre server (CAL) 1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick: Operačný systém Windows Server 2019 vo verzii Standard je určený pre malé a stredné spoločnosti vyžadujúce pokročilé funkcie pre pobočky či nástroje... Viac o produkte

184,90 €

Informácie o produkte

1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick

Klientské licencie pre server (CAL) 1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CAL (elektronick: Operačný systém Windows Server 2019 vo verzii Standard je určený pre malé a stredné spoločnosti vyžadujúce pokročilé funkcie pre pobočky či nástroje na virtualizáciu. Windows Server 2019 predstavuje novú platformu prenášajúcu cloudové schopnosti priamo do vášho dátového centra, vďaka čomu bude vaša konkurencieschopnosť oveľa vyššia. Nová verzia operačného systému pokročila aj v oblasti bezpečnosti, aplikačnej platformy, rýchlosti a agility. Kľúčové vlastnosti Windows Server 2019Hybridné schopnosti s AzurePokročilé viacvrstvové zabezpečenieRýchlejšie inovácie aplikáciíMimoriadna hyperkonvergentná infraštruktúraCentrum pre správu v systéme Windows 10 Elektronická licencia Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP DEVICE RDS CALZakúpením tohto produktu obdržíte licenciu pre zariadenie, komerčné použitie a vzdialený prístup. Vďaka tejto elektronickej licencii získate možnosť jednoduchej a predovšetkým prehľadnej práce cez vzdialenú plochu mimo organizáciu.CAL pre zariadenie – 1 zariadenie, neobmedzený počet používateľov. Táto licencia je optimálnym riešením pre spoločnosti, ktoré potrebujú zdieľať zariadenie napr. na smenách.Multilicencia OLP (Open Licence) – minimálne množstvo pri prvom nákupe je 5 kusov. Od tohto nákupu platí zmluva 2 roky a zákazník môže nakupovať v OLP programe licencie k akémukoľvek produktu (ak sú dostupné v OLP) po 1 ks, ale musí uvádzať autorizačné číslo. Platnosť samotných licencií je trvalá.

Reklama