1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP USER CAL (elektronická lic

1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP USER CAL (elektronická lic

1 obchod
Značka:

Microsoft

Recenzie:

Recenzie a testy 1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP USER CAL (elektronická lic nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Klientské licencie pre server (CAL) 1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP USER CAL (elektronická lic: Operačný systém Windows Server 2019 vo verzii Standard je určený pre malé a stredné spoločnosti vyžadujúce pokročilé funkcie pre pobočky či... Viac o produkte

184,90 €

Informácie o produkte

1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP USER CAL (elektronická lic

Klientské licencie pre server (CAL) 1 RDS klient pre Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP USER CAL (elektronická lic: Operačný systém Windows Server 2019 vo verzii Standard je určený pre malé a stredné spoločnosti vyžadujúce pokročilé funkcie pre pobočky či nástroje na virtualizáciu. Windows Server 2019 predstavuje novú platformu prenášajúcu cloudové schopnosti priamo do vášho dátového centra, vďaka čomu bude vaša konkurencieschopnosť oveľa vyššia. Nová verzia operačného systému pokročila aj v oblasti bezpečnosti, aplikačnej platformy, rýchlosti a agility. Kľúčové vlastnosti Windows Server 2019Hybridné schopnosti s AzurePokročilé viacvrstvové zabezpečenieRýchlejšie inovácie aplikáciíMimoriadna hyperkonvergentná infraštruktúraCentrum pre správu v systéme Windows 10 Elektronická licencia Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Edition OLP USER RDS CALZakúpením tohto produktu obdržíte licenciu pre používateľov, komerčné použitie a vzdialený prístup. Vďaka tejto elektronickej licencii získate možnosť jednoduchej a predovšetkým prehľadnej práce cez vzdialenú plochu mimo organizáciu.Používateľský CAL – 1 používateľ, neobmedzený počet zariadení. Táto licencia je teda optimálna pre spoločnosti, ktoré potrebujú pristupovať k firemným zdrojom z rôznych zariadení.Multilicencia OLP (Open Licencia) – minimálne množstvo pri prvom nákupe je 5 kusov. Od tohto nákupu platí zmluva 2 roky a zákazník môže nakupovať v OLP programe licencie k akémukoľvek produktu (ak sú dostupné v OLP) po 1 ks, ale musí uvádzať autorizačné číslo. Platnosť samotných licencií je trvalá.

Reklama