100% Olej zo sezamových semien, za studena lisovaný, panenský - Specialist - 100 ml

100% Olej zo sezamových semien, za studena lisovaný, panenský - Specialist - 100 ml

1 obchod
Značka:

Specialist

Recenzie:

Recenzie a testy 100% Olej zo sezamových semien, za studena lisovaný, panenský - Specialist - 100 ml 4620008850412 nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Sezamový olej sa vyznačuje svojimi protizápalovými účinkami. Vďaka tomu, že ho organizmus dokáže ľahko stráviť a využiť jeho cenné látky je vhodný aj pre deti.  Z našich olejov je tento olej najvhodnejší pre použitie v studenej kuchyni. Spôsob použitia: Odporúča sa užívať pravidelne 1 čajovú lyžičku počas jedla 3x denne. Olej je možné použiť... Viac o produkte

4,99 €

Informácie o produkte

100% Olej zo sezamových semien, za studena lisovaný, panenský - Specialist - 100 ml

Sezamový olej sa vyznačuje svojimi protizápalovými účinkami. Vďaka tomu, že ho organizmus dokáže ľahko stráviť a využiť jeho cenné látky je vhodný aj pre deti.  Z našich olejov je tento olej najvhodnejší pre použitie v studenej kuchyni. Spôsob použitia: Odporúča sa užívať pravidelne 1 čajovú lyžičku počas jedla 3x denne. Olej je možné použiť aj na kozmetické účely Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov! Dodržujte dennú odporúčanú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Neužívajte pri individuálnej alergii na jednotlivé zložky. Vyrobené bez GMO. Podmienky skladovania: Skladovať na suchom a tmavom mieste pri teplote do 20°C. Po otvorení uchovávať v chladničke. Zloženie: za studena lisovaný 100%ný sezamový olej Objem: 100ml               Krajina pôvodu: Ruská federácia Olej pôsobí močopudne, obsahuje množstvo vitamínu E, ale aj oveľa viac. Chcete vedieť všetko? :)Pre viac informácií o účinkoch tohto oleja kliknite  sem!

Reklama