100% prírodný esenciálny olej

100% prírodný esenciálny olej "Medovka liečivá" - Botavikos - 10 ml

1 obchod
Značka:

Botavikos

Recenzie:

Recenzie a testy 100% prírodný esenciálny olej "Medovka liečivá" - Botavikos - 10 ml 4640001819094 nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Kozmetické použitie: odporúčaný na mastnú a problematickú pleť, znižuje pórovitosť pokožky, zmierňuje zápaly vriedkov, čiernych bodiek na tvári je prírodný prostriedok proti oparu účinný na obnovenie bohatosti a prirodzenej farby pier používa sa ako preventívny nástroj proti lupinám, zabraňuje vypadávaniu vlasov, odstraňuje „špinavosť vlasov“ stará sa o ruky, nechty, zjemňuje pokožku Psycho-emocionálne použitie: pomáha pri citlivosti... Viac o produkte

4,39 €

Informácie o produkte

100% prírodný esenciálny olej

Kozmetické použitie: odporúčaný na mastnú a problematickú pleť, znižuje pórovitosť pokožky, zmierňuje zápaly vriedkov, čiernych bodiek na tvári je prírodný prostriedok proti oparu účinný na obnovenie bohatosti a prirodzenej farby pier používa sa ako preventívny nástroj proti lupinám, zabraňuje vypadávaniu vlasov, odstraňuje „špinavosť vlasov“ stará sa o ruky, nechty, zjemňuje pokožku Psycho-emocionálne použitie: pomáha pri citlivosti na počasie, zmierňuje príznaky nepríjemnej aklimatizácie pomáha odstrániť melancholický stav, normalizuje spánok Domáce použitie má odpudzujúci účinok proti komárom a švábom čistí vzduch a naplňuje ho čerstvosťou používa sa na mokré čistenie a dezinfekciu priestorov Použitie: Aromatizácia priestorov: Pridajte 3-7 kvapiek éterický olej na každých 15 m2 miestnosti. Obohatenie kozmetiky: 1-2 kvapiek éterického oleja na 5 ml (1 lyžička) bázy Masky: 2-3 kvapky na 10 ml (2 lyžičky) bázy Masáž: 6-7 kvapiek na 10 ml (2 lyžičky) bázy Sauna: V blízkosti zdroja tepla umiestnite nádobu odolnú voči teplu s vodou (50 - 100 ml). Pridajte až 10 kvapiek éterických olejov na 15 m2 miestnosti Česanie: Na zuby hrebeňa naneste 2-3 kvapky éterického oleja Čistenie miestnosti: Pridajte 30 kvapiek éterický oleja na 5 litrov vody Odpudzujúci: Ak sa chcete zbaviť hmyzu, do arómy pridajte éterický olej   UPOZORNENIA: Nepoužívať v tehotenstve ! Nepoužívať pri málokrvnosti! Nepoužívať, ak užívate lieky obsahujúce jód alebo železo! Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti prípravku! Pred použitím urobiť skúšku na znášanlivosť oleja nasledovným spôsobom: zmiešať 1 ČL obyčajného oleja a 1-2 kvapky éterického oleja, potrieť týmto roztokom zápästie. Ak v priebehu 24 hodín nenastane reakcia, olej možno používať odporúčaným spôsobom   OBSAH  BALENIA: 10 ml KRAJINA PÔVODU: Rusko Viac o značke Botanika a jej produktoch sa dozviete tu.

Reklama