AGROKARPATY BIO Šípka s Rakytníkom ovocno - bylinný čaj 20x1,5 g (30 g)

AGROKARPATY BIO Šípka s Rakytníkom ovocno - bylinný čaj 20x1,5 g (30 g)

1 obchod
Recenzie:

Recenzie a testy AGROKARPATY BIO Šípka s Rakytníkom ovocno - bylinný čaj 20x1,5 g (30 g) nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Charakteristika: AGROKARPATY BIO Šípka s Rakytníkom ovocno - bylinný čaj pôsobí priaznivo na ľudský organizmus, osviežuje pri nadmernej únave a zvyšuje obranyschopnosť . Ruža šípová - šípka vyvažuje nedostatok... Viac o produkte

2,10 €
Informácie o produkte
AGROKARPATY BIO Šípka s Rakytníkom ovocno - bylinný čaj 20x1,5 g (30 g)

Charakteristika: AGROKARPATY BIO Šípka s Rakytníkom ovocno - bylinný čaj pôsobí priaznivo na ľudský organizmus, osviežuje pri nadmernej únave a zvyšuje obranyschopnosť .
Ruža šípová - šípka vyvažuje nedostatok vitamínu C, má povzbudzujúce účinky a je zdrojom provitamínu A a P.
Rakytník je prírodný multivitamín, ktorý obsahuje veľmi veľa antioxidačne pôsobiacich látok, ktoré chránia bunky pred voľnými radikálmi, má biostimulačné účinky, výrazne podporuje imunitný systém je vhodný pri rekonvalescencii, regeneruje tkanivá, má protinádorové účinky a očisťuje organizmus. Pijeme 2- 3 x denne.Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.Dávkovanie: Vrecko čaju zaliať 2,5 dcl vriacej vody a lúhovať 15 minút. Dodržujte doporučené dávkovanie!Zloženie: BIO Ruža šípová - plod (BIO Fructus cynosbati L.)
BIO Rakytník rašetliakový - plod (BIO Fructus hippophae L.)
BIO Mäta pieporná - vňať( BIO Herba menthae piperitae L.)Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Koľko dní Vám vydrží balenie30
Reklama