AGROKARPATY BRUSNICA s rakytníkom ovocno - bylinný čaj 20x1,5 g (30 g)

AGROKARPATY BRUSNICA s rakytníkom ovocno - bylinný čaj 20x1,5 g (30 g)

1 obchod
Recenzie:

Recenzie a testy AGROKARPATY BRUSNICA s rakytníkom ovocno - bylinný čaj 20x1,5 g (30 g) nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Charakteristika: Vyvážená ovocno-bylinná zmes s prospešným účinkom na činnosť močového ústrojenstva a ako prevencia zápalov močových ciest. Brusnice majú antibakteriálne účinky, pôsobia proti črevným baktériám, ktoré spôsobujú infekcie močových... Viac o produkte

2,50 €
Informácie o produkte
AGROKARPATY BRUSNICA s rakytníkom ovocno - bylinný čaj 20x1,5 g (30 g)

Charakteristika: Vyvážená ovocno-bylinná zmes s prospešným účinkom na činnosť močového ústrojenstva a ako prevencia zápalov močových ciest. Brusnice majú antibakteriálne účinky, pôsobia proti črevným baktériám, ktoré spôsobujú infekcie močových ciest, sú zdrojom flavonoidov a vitamínov. Sú bohatým zdrojom vitamínu C, magnézia, vitamínu A, vitamínu K, karoténu a vlákniny, polyfenolových antioxidantov. Obsahujú tiež kyselinu citrónovú, jablčnú, benzoovú a šťaveľovú, magnézium, kalcium, mangán, fosfor a sodík.Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.Dávkovanie: Vrecko čaju sa zaleje 2,5 dcl vriacej vody a nechá sa vylúhovať 15 minút. Pije sa 2-3x denne. Dodržujte doporučené dávkovanie!Zloženie: Brusnica obyčajná - plod (Fructus oxycocci L.)
Rakytník rašetliakový (Fructus hyppophae L. )
Brusnica obyčajná - list (Folium oxycocci L.)
Zlatobyľ obyčajná - vňať (Herba solidaginis virgaureae L.)
Rebríček obyčajný - vňať (Herba millefolii L.)Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Koľko dní Vám vydrží balenie30