AGROKARPATY elixír Ovocný MIX 5 druhov ovocno bylinných čajov 20x1,5 g (30 g)

AGROKARPATY elixír Ovocný MIX 5 druhov ovocno bylinných čajov 20x1,5 g (30 g)

1 obchod
Recenzie:

Recenzie a testy AGROKARPATY elixír Ovocný MIX 5 druhov ovocno bylinných čajov 20x1,5 g (30 g) nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Charakteristika: AGROKARPATY elixír Ovocný MIX 5 druhov ovocno bylinných čajov je určený na bežné pitie. Svojou chuťou aj vôňou príjemne osviežuje a zaháňa pocit smädu. Nepoužívajte : U detí... Viac o produkte

2,50 €
Informácie o produkte
AGROKARPATY elixír Ovocný MIX 5 druhov ovocno bylinných čajov 20x1,5 g (30 g)

Charakteristika: AGROKARPATY elixír Ovocný MIX 5 druhov ovocno bylinných čajov je určený na bežné pitie. Svojou chuťou aj vôňou príjemne osviežuje a zaháňa pocit smädu.Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.Dávkovanie: Nálevové vrecúško sa zaleje 2,5 dcl vriacej vody a nechá sa 10-15 minút lúhovať. Ovocno bylinné čaje sa môžu používať 3x denne.Dodržujte doporučené dávkovanie!Zloženie: 4 ks Čučoriedka s Aróniou (Čučoriedka obyčajná - plod, list, Arónia čiernoplodá - plod)4 ks Brusnica s Rakytníkom (Brusnica obyčajná - plod, list, Rakytník rešetliakový - plod, Zľatobyľ obyč., Rebríček obyč.)4 ks Šípka s Rakytníkom (Ruža šípová - plod, Rakytník rešetliakový - plod, Mäta pieporná - vnať)4 ks Elegant čaj (Medovka lek., Mäta pieporná, Rumanček kamilkový, Škoricovník, Mrkva obyč., Sorocel kopijovitý) 4 ks Jablko so škoricou (Jablková dužina, Kôra škoricovníka cejlónskeho, Kvet ibišteka)Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Koľko dní Vám vydrží balenie30
Reklama