Ahava Clineral TOPIC upokojujúca čistiaca pena na telo 200 ml

Ahava Clineral TOPIC upokojujúca čistiaca pena na telo 200 ml

2 obchody
Značka:

AHAVA

Recenzie:

Recenzie a testy Ahava Clineral TOPIC upokojujúca čistiaca pena na telo 200 ml 697045007219 nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Ahava Clineral TOPIC, 200 ml, Sprchové gély pre ženy, Sprchovací gél Ahava Clineral TOPIC je nevyhnutnou súčasťou každodennej hygieny. Jemne, ale šetrne čistí pokožku celého tela a dodáva jej potrebnú hydratáciu.Vlastnosti:zmierňuje napätie pokožky a chráni ju pred podráždenímpokožku zanechá zamatovo jemnú a hebkúvyživuje a ošetruje pokožkuintenzívne hydratujeZloženie:bez parfumáciePoužitie:Aplikujte pri sprchovaní... Viac o produkte

od 8,64 €

Informácie o produkte

Ahava Clineral TOPIC upokojujúca čistiaca pena na telo 200 ml

Ahava Clineral TOPIC, 200 ml, Sprchové gély pre ženy, Sprchovací gél Ahava Clineral TOPIC je nevyhnutnou súčasťou každodennej hygieny. Jemne, ale šetrne čistí pokožku celého tela a dodáva jej potrebnú hydratáciu.Vlastnosti:zmierňuje napätie pokožky a chráni ju pred podráždenímpokožku zanechá zamatovo jemnú a hebkúvyživuje a ošetruje pokožkuintenzívne hydratujeZloženie:bez parfumáciePoužitie:Aplikujte pri sprchovaní či kúpeli. Naneste na pokožku celého tela a potom opláchnite teplou vodou. Vhodné na každodenné použitie.

Reklama