Ahava Dámsky minerálny guličkový deodorant Magnesium Rich (Deodorant) 50 ml

Ahava Dámsky minerálny guličkový deodorant Magnesium Rich (Deodorant) 50 ml

1 obchod
Značka:

AHAVA

Recenzie:

Recenzie a testy Ahava Dámsky minerálny guličkový deodorant Magnesium Rich (Deodorant) 50 ml 697045159789 nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Inovatívny deodorant šetrný k pokožke vytvorený s vedecky overenou a patentovanou technológiou Care Mag D na báze horčíka z Mŕtveho mora, s jeho výnimočnými účinkami na starostlivosť o pokožku. Vaše podpazušie udržuje suché a bez zápachu po dobu niekoľkých hodín. Neobsahuje hliník, alkohol ani triclosán. Vlastnosti: guličkový deodorant, šetrný k pokožke, pôsobí proti... Viac o produkte

15,90 €

Informácie o produkte

Ahava Dámsky minerálny guličkový deodorant Magnesium Rich (Deodorant) 50 ml

Inovatívny deodorant šetrný k pokožke vytvorený s vedecky overenou a patentovanou technológiou Care Mag D na báze horčíka z Mŕtveho mora, s jeho výnimočnými účinkami na starostlivosť o pokožku. Vaše podpazušie udržuje suché a bez zápachu po dobu niekoľkých hodín. Neobsahuje hliník, alkohol ani triclosán. Vlastnosti: guličkový deodorant, šetrný k pokožke, pôsobí proti poteniu, eliminuje zápach, neobsahuje hliník, alkohol ani triclosan, vegánsky produkt, obal je 100% recyklovateľný.Druh produktu: Guľôčkové antiperspiranty a dezodoranty,Prírodné,Eko,Vegan,pre ženy,Bez hliníka,Aqua ( Mineral Spring Water), Magnézium Hydroxide, Polysorbate 20, Metyl Methacrylate Crosspolymer, Etylhexylglycerín, Magnesium Carbonate Hydroxide, Hydroxyetyl Acrylate/Sódium Acryloyldimetyl Taurate Copoly, (Bergamot) Fruit Oil, Limonene, Linalool, Citral.

Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Reklama