Ahava You're Going To Love Me darčeková sada (na tvár, ruky a telo)

Ahava You're Going To Love Me darčeková sada (na tvár, ruky a telo)

1 obchod
Značka:

AHAVA

Recenzie:

Recenzie a testy Ahava You're Going To Love Me darčeková sada (na tvár, ruky a telo) 0697045015504 nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Ahava You're Going To Love Me, , Kozmetické sady pre ženy, Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Ahava You're Going To Love Me . Obsah sady: Superfood Kale & Turmenic Shower Gel energizujúci sprchový gél 200 ml Superfood Kale & Turmenic Smoothing Hand Cream krém na ruky... Viac o produkte

25 €

Informácie o produkte

Ahava You're Going To Love Me darčeková sada (na tvár, ruky a telo)

Ahava You're Going To Love Me, , Kozmetické sady pre ženy, Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Ahava You're Going To Love Me . Obsah sady: Superfood Kale & Turmenic Shower Gel energizujúci sprchový gél 200 ml Superfood Kale & Turmenic Smoothing Hand Cream krém na ruky 100 ml Hyaluronic Acid 24/7 Cream hydratačný krém s kyselinou hyalurónovou 3 ml Vlastnosti: skvele sa hodí ako darček poteší všetky ženy mix kozmetických produktov na každodenné použitie produkty pre hĺbkovú a výživu a hydratáciu Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Reklama