AIR WICK Automatický spray náplň Vôňa sviežeho prádla 250 ml

AIR WICK Automatický spray náplň Vôňa sviežeho prádla 250 ml

5 obchodov
Značka:

Airwick

Recenzie:

Recenzie a testy AIR WICK Automatický spray náplň Vôňa sviežeho prádla 250 ml 4002448054634 nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

AirWick osviežovač - bavlna a biely orgován - 250 ml Air Wick PURE – 1 strieknutie zaplní vôňou celú miestnosťVôňa: Bavlna a biely orgovánFreshmatic Max: Náplň pre automatické osviežovače vzduchu NÁVOD NA POUŽITIE & BEZPEČNOSTNÉ POKYNY:Prístroj držte v dostatočnej vzdialenosti od tváre a ďalších osôb.Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Osviežovače vzduchu... Viac o produkte

od 4,19 €

Informácie o produkte

AIR WICK Automatický spray náplň Vôňa sviežeho prádla 250 ml

AirWick osviežovač - bavlna a biely orgován - 250 ml Air Wick PURE – 1 strieknutie zaplní vôňou celú miestnosťVôňa: Bavlna a biely orgovánFreshmatic Max: Náplň pre automatické osviežovače vzduchu NÁVOD NA POUŽITIE & BEZPEČNOSTNÉ POKYNY:Prístroj držte v dostatočnej vzdialenosti od tváre a ďalších osôb.Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Osviežovače vzduchu nenahrádzajú dodržiavanie správnej hygieny. POZOR: dôkladne si prečítajte návod na použitie a bezpečnostné pokyny a dodržujte ich. Používajte podľa návodu. Aerosól nevdychujte. NÁVOD NA POUŽITIE: pred vložením aerosólu do difuzéra sa presvedčte, či je difuzér vypnutý. Majte difuzér nasmerovaný smerom od vašej tváre po celú dobu používania. Po zapnutí difuzéra dôjde po 15 sekundách k automatickému uvoľneniu vône. Dodržiavajte bezpečnostné predpisy. V prípade potreby lekárskej rady uchovajte balenie alebo etiketu. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, tepelných zdrojov či elektrických zariadení. Nefajčite. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Extrémne teploty môže vzniknúť v autách, taktiež v blízkostí pecí a otvoreného ohňa. PRI KONTAKTE S OČAMI: Vyplachujte pár minút s vodou. V prípade, že nosíte kontaktné šošovky, ich odstráňte z oka. Ďalej vyplachujte. Nestriekajte na potraviny, tkaniny, plochy. V prípade úmyselnej inhalácie zdraviu škodlivé alebo smrteľné. Nestriekajte na elektrické kachle,, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Účinné látky: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8,-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftalenyl)etanon, butylfenyl, metylpropional, alfa-hexylcinnamaldehyd. Môže vyvolávať alergické reakcie.

Reklama