AIR WICK Freshmatic Max náplň do osviežovača vzduchu Biele kvety, melón, vanilka 250 ml

AIR WICK Freshmatic Max náplň do osviežovača vzduchu Biele kvety, melón, vanilka 250 ml

3 obchody
Značka:

Air Wick

Recenzie:

Recenzie a testy AIR WICK Freshmatic Max náplň do osviežovača vzduchu Biele kvety, melón, vanilka 250 ml 4002448081821 nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

AirWick osviežovač - Biele kvety, Melón, Vanilka - 250 ml Air Wick PURE – 1 strieknutie zaplní vôňou celú miestnosťVôňa: Letné pokušenie: Biele kvety, Melón, VanilkaFreshmatic Max: Náplň pre automatické osviežovače vzduchu NÁVOD NA POUŽITIE & BEZPEČNOSTNÉ POKYNY:Prístroj držte v dostatočnej vzdialenosti od tváre a ďalších osôb.Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.... Viac o produkte

od 6,41 €

Informácie o produkte

AIR WICK Freshmatic Max náplň do osviežovača vzduchu Biele kvety, melón, vanilka 250 ml

AirWick osviežovač - Biele kvety, Melón, Vanilka - 250 ml Air Wick PURE – 1 strieknutie zaplní vôňou celú miestnosťVôňa: Letné pokušenie: Biele kvety, Melón, VanilkaFreshmatic Max: Náplň pre automatické osviežovače vzduchu NÁVOD NA POUŽITIE & BEZPEČNOSTNÉ POKYNY:Prístroj držte v dostatočnej vzdialenosti od tváre a ďalších osôb.Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Osviežovače vzduchu nenahrádzajú dodržiavanie správnej hygieny. POZOR: dôkladne si prečítajte návod na použitie a bezpečnostné pokyny a dodržujte ich. Používajte podľa návodu. Aerosól nevdychujte. NÁVOD NA POUŽITIE: pred vložením aerosólu do difuzéra sa presvedčte, či je difuzér vypnutý. Majte difuzér nasmerovaný smerom od vašej tváre po celú dobu používania. Po zapnutí difuzéra dôjde po 15 sekundách k automatickému uvoľneniu vône. Dodržiavajte bezpečnostné predpisy. V prípade potreby lekárskej rady uchovajte balenie alebo etiketu. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, tepelných zdrojov či elektrických zariadení. Nefajčite. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, Nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Extrémne teploty môže vzniknúť v autách, taktiež v blízkostí pecí a otvoreného ohňa. PRI KONTAKTE S OČAMI: Vyplachujte pár minút s vodou. V prípade, že nosíte kontaktné šošovky, ich odstráňte z oka. Ďalej vyplachujte. Nestriekajte na potraviny, tkaniny, plochy. V prípade úmyselnej inhalácie zdraviu škodlivé alebo smrteľné. Nestriekajte na elektrické kachle, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Účinné látky: d-limonene, citral, linalool.Môže vyvolať alergické reakcie.

Reklama

Mohlo by vás zaujímať

Reklama