Air Wick Ivory Freesia Bloom-White Flower elektrický osviežovač + náplň 19ml

Air Wick Ivory Freesia Bloom-White Flower elektrický osviežovač + náplň 19ml

2 obchody
Značka:

Air Wick

Recenzie:

Recenzie a testy Air Wick Ivory Freesia Bloom-White Flower elektrický osviežovač + náplň 19ml 5900627073140 nájdete v konkrétnom obchode.

Popis:

Vôňa Bielych kvetov a frézie Až 80 dní vône Užívateľ môže kontrolovať intenzitu vône Každá Air Wick elektrická náplň poskytuje až do 80 dní * nepretržite sa rozptyľujúcej a starostlivo zmiešanej vône po celom dome, v kancelárii, alebo akomkoľvek priestore. Air Wick zástrčky Vám tiež umožňujú nastavovať intenzitu vône podľa potreby a dodajú... Viac o produkte

od 3,79 €

Informácie o produkte

Air Wick Ivory Freesia Bloom-White Flower elektrický osviežovač + náplň 19ml

Vôňa Bielych kvetov a frézie Až 80 dní vône Užívateľ môže kontrolovať intenzitu vône Každá Air Wick elektrická náplň poskytuje až do 80 dní * nepretržite sa rozptyľujúcej a starostlivo zmiešanej vône po celom dome, v kancelárii, alebo akomkoľvek priestore. Air Wick zástrčky Vám tiež umožňujú nastavovať intenzitu vône podľa potreby a dodajú elegantný vzhľad. *Pri používaní 8 hodín denne na minimálnom nastavení.Zachytáva sviežosť kvetu čerešní a magnólie v kombinácii s ostrými vodnými tónmi jablka jazmínu.Každá Air Wick elektrická náplň poskytuje až do 80 dní * nepretržite sa rozptyľujúcej a starostlivo zmiešanej vône po celom dome, v kancelárii, alebo akomkoľvek priestore. Air Wick zástrčky Vám tiež umožňujú nastavovať intenzitu vône podľa potreby a dodajú elegantný vzhľad. *Pri používaní 8 hodín denne na minimálnom nastavení.

Reklama